Zachodniopomorskie Zmień
np. wózek, opel, niania...
sport / rekreacja / hobby
Zachodniopomorskie
Znajdź używany rower, rolki, namiot, łódki, atlas oraz inny używany sprzęt sportowy na Gumtree Zachodniopomorskie.
Przeglądaj poniższe anonse i wybierz tani używany sprzęt sportowy oraz sprzęt rekreacyjny.
Obecne zestawienia (90)
Kategoria:
sport / rekreacja / hobby  (90)
rowery  (22)
Miejsce:
Zachodniopomorskie  (90)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (88)
Poszukiwane  (2)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: Rower GIANT TOURER CS 2. Stan bdb Rower GIANT TOURER CS 2. Stan bdb
CAŁY ALUMINIOWY, 28 CALI, RAMA L .54 CM,WZMACNIANE OBRĘCZE KÓŁ, oświetlenie halogen OVAL SENSE, shimano ,hamulce nexus. Rower ogólnie był mało używany. Jest zadbany, stan bdb
Zł  800,00 < 7 godz. temu
Gumtree: Kajak regatowy Kajak regatowy
Lekki i szybki kajak regatowy K-1 (Polsport-Chojnice) wykonany z laminatu.Przeznaczony dla osób lubiących pływac sportowo.
Zł  800,00 19/05/2012
Gumtree: Merida KALAHARI 350 STAN BDB Merida KALAHARI 350 STAN BDB
Sprzedam piękny rower Merida KALAHARI 350. Nowe opony, kosz na zakupy. w 2011 wymienione zębatki i łańcuch. Rower jest w stanie bdb. Bez rys i otarć. Wielkość...17'' . Błotniki. dzwonek.. NAPRAWDĘ ...
Zł  450,00 19/05/2012
Gumtree: Opaska Sportband nike Opaska Sportband nike
Witam wszystkich i zapraszam do kupna opaski SportBand Opaska Nike + sensor Nike Opaska jest nowa i nie używana w ogrinalnym opakowaniu. Możliwa Wysyłka.
Zł  100,00 17/05/2012
Sprzedam Voucher podróżny Wakacje.pl
Sprzedam 4 bony wakacyjne o łącznej wartości 1 200 zł. Bony na okaziciela, termin realizacji do 20 kwietnia 2013. Bony do zrealizowania w biurze podróży Wakacje.pl
Zł  1 000,00 17/05/2012
Gumtree: Jacht motorowy, hauseboot Jacht motorowy, hauseboot
Sprzedam łódź motorową o wymiarach 7,2 metra długości i 2,2 metra szerokości. Kadłub jest z laminatu a nadbudówka z drewna-skleiki. W kadłubie jest zamontowany wał napędowy ze śrubą oraz ...
Zł  7 000,00 17/05/2012
Gumtree: Rower KROSS Hexagon 4 Rower KROSS Hexagon 4
Rower dla dziewczynki rozmiar ramy S, koła 26 cali, stan dobry, przerzutki shimano.
Zł  450,00 17/05/2012
Gumtree: Sprzedam ok.1200 znaczków z Polski i zagranicy. Sprzedam ok.1200 znaczków z Polski i zagranicy.
Sprzedam ok.1200 znaczków z Polski i zagranicy.Znaczki są w dobrym stanie.Polskie znaczki podzielone są na grupy takie jak: Historia 4 Morze 20 Zabytki 148 Osobistości 104 Malarstwo 58 Transport 51 ...
Zł  100,00 16/05/2012
Gumtree: Rakieta do Squash Rakieta do Squash
Witam, mam do sprzedania używaną rakietę do squasha firmy Wilson. Bardzo dobra rakieta dla początkujących 190g, sztywny oryginalny naciąg daje dużą moc przy uderzeniach jednocześnie nie przenosząc ...
Zł  70,00 16/05/2012
Gumtree: 130 zł duży Rower Góral MTB Górski tanio szczecin 130 zł duży Rower Góral MTB Górski tanio szczecin
Witaj Mam na sprzedaż rower firmy Caledonia MT260 21 przerzutki shimano w wbudowane w kierownice koła 26 cali albo 28 rower dla dorosłej osoby młodzieży wentyle samochodowe jedyne 130 ...
Zł  130,00 15/05/2012
Gumtree: REPLIKA PIŁKI TANGO 12 REPLIKA PIŁKI TANGO 12
Sprzedam replikę piłkę TANGO 12 firmy ADIDAS. Oryginalna, nowa i nieużywana (dostałam ją jako nietrafiony prezent). W salonach sportowych jej koszt to +70 zł, więc myślę, że warto. Rozmiar: ...
Zł  55,00 15/05/2012
Gumtree: Pilkarzyki stolowe LOWEN Soccer.Oryginalne. Pilkarzyki stolowe LOWEN Soccer.Oryginalne.
Od nowosci bardzo malo uzywane.Pierwszy wlasciciel.Cena okazyjna.
Zł  2 300,00 15/05/2012
Gumtree: Sprzedam widokówki, pocztówki, zdjęcia Sprzedam widokówki, pocztówki, zdjęcia
Zapraszam do odwiedzenia sklepu z pocztówkami i zdjęciami około 16000 pozycji: polska, kresy, zagranica, tematy - oddzielnie posortowane przed i powojenne, Codziennie nowe oferty. Do zakupionych ...
wymień / handluj 15/05/2012
Gumtree: ENIGMA ROWERY! DUŻY WYBÓR ROWERÓW,AKCESORII,CZĘŚCI! POLICE! ENIGMA ROWERY! DUŻY WYBÓR ROWERÓW,AKCESORII,CZĘŚCI! POLICE!
Zapraszamy serdecznie do nowo otwartego SKLEPU ROWEROWEGO!!! W sprzedaży pełen asortyment ROWERÓW, ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH ORAZ AKCESORII I CZĘŚCI ZAMIENNYCH ADRES: Police ul. PRZYJAŹNI 29/31c ...
Zł  499,00 14/05/2012
Gumtree: ROWER BMX TREK VERT 1 SZCZECIN TANIO ROWER BMX TREK VERT 1 SZCZECIN TANIO
Rower w stanie dobrym. Cena symboliczna. Widac ślady użytkowania. Wszystko sprawne.
Zł  200,00 14/05/2012
Gumtree: Modelina FIMO SOFT STAEDTLER 24szt po 25g Modelina FIMO SOFT STAEDTLER 24szt po 25g
Bardzo popularna i modna masa plastyczna utwardzalna termicznie w temperaturze 110-130 C w domowym piekarniku, w czasie 20-30 minut. Przeznaczona do każdego rodzaju prac dekoratorskich - począwszy od ...
Zł  100,00 13/05/2012
Gumtree: Rower górski MTB Ranger Collection Drive Rower górski MTB Ranger Collection Drive
Oferuję do sprzedania Rower górski firmy Ranger - 3x6biegów. Rowerek w dobrym stanie, testowany w trudnym terenie. Dla dziecka około 9-13 lat Dane: Rama: stalowa typ Y amortyzowana Widelec: ...
Zł  200,00 13/05/2012
Poszukiwane: kupię bilon monety euro,funt,korony
jezeli masz takie i są ci niepotrzebne chetnie je odkupię,podaj ilosć i cenę za nie.
proszę o kontakt 13/05/2012
Poszukiwane: KUPIĘ POWOJENNE NIEMIECKIE PRZEDMIOTY
Moze masz stare pamiątki które leżą w piwnicy,na strychu przedwojenne zdjęcia,gazety,albumy,monety,mebla inne przedmioty życia codziennego na terenie woj.zachodniopomorskiego z okresu przed ...
proszę o kontakt 13/05/2012
Gumtree: licznik Kellys licznik Kellys
mam do sprzedania oryginalnie zapakowany licznik rowerowy model KCC091, 9 funkcyjny. - prędkość - dystans dzienny (DST) - dystans całkowity (ODO) - czas jazdy (TM) - prędkość maksymalna ...
Zł  32,00 12/05/2012
Fotelik rowerowy WeeRide
Oferuję, użytkowany rok, fotelik rowerowy WeeRide, mocowany na specjalnej szynie z przodu roweru. Moja córka jeździła w nim mając trzy lata. Gorąco polecam, bo dziecko dzięki temu, że siedziało z ...
Zł  200,00 12/05/2012
Gumtree: Sprzedam rower elektryczny !! Sprzedam rower elektryczny !!
Trzy tryby pracy:pedałowanie razem z wspomaganiem silnika, jazda na samym silniku (przy uzyciu manetki jak skuter). Rower potrafi jechac nawet 20 km/h. Kluczyk i ładowarka w zestawie. ...
Zł  1 300,00 12/05/2012
Gumtree: ROWER KENHILL DLA DZIEWCZYNKI 24" ROWER KENHILL DLA DZIEWCZYNKI 24"
Sprzedam piękny rower dla dziewczynki firmy KENHIL na kołach 24". Używany w stanie bardzo dobrym (jak nowy). Rama aluminiowa, trzy przerzutki w piaście SHIMANO NEXUS , oświetlenie z lampą postojową z ...
Zł  450,00 11/05/2012
Gumtree: Przyrząd do cwiczen mięśni nóg Przyrząd do cwiczen mięśni nóg
Sprzedam przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg LEG MAKER, stan bardzo dobry, mało używany, dołaczona instrukcja i płyta.Cena 80 zł.Tel.608524067.
Zł  80,00 10/05/2012
Gumtree: Rower Młodzieżowy Rower Młodzieżowy
Rower Rapid Junior firmy Arkus&Romet. Rower był mało używany przez dziecko. Koła 16/rowar na dziecko w wieku 8-11 lat/przerzutki Shimano/rama stalowa/bagażnik/błotniki/nóżka/
Zł  130,00 10/05/2012
Gumtree: lodz 4m+wiosla lodz 4m+wiosla
sprzedam łódź przerobiona z motorówki na wiosła z przystawka na silnik.dl.4m,szer.1.6m,dl.wioseł 2.3m.łódź jest po remoncie generalnym.bardzo stabilna na wodzie oraz lekka(włókno epoksydowe)super dla ...
Zł  2 000,00 09/05/2012
NOKTOWIZOR BUSHNELL
WITAM, SPRZEDAM NOKTOWIZOR BUSHNELL 5X42 MODEL 26-0542, POSIADA DOŚWIETLENIE PODCZERWIENI, PŁYNNĄ REGULACJĘ ZOOMU, W ZESTAWIE POKROWIEC, SPRZĘT ZASILANY SZEŚCIOMA BATERIAMI AA, STAN IDEALNY, NIE ...
Zł  600,00 09/05/2012
Gumtree: Katamaran Prindle 18 Katamaran Prindle 18
Ahoi Witam mam do sprzedania katamaran Prindle 18 Żagle: grot i fok w bardzo dobrym stanie Trampolina typu mesh Podwięzi trapezowe Długość - 5.49m. Ciężar -152kg Katamaran kompletny gotowy do ...
Zł  10 000,00 09/05/2012
Gumtree: modele sterowane zdalnie modele sterowane zdalnie
Modele sterowanie zdalne (bez wyposażenia)
Zł  120,00 09/05/2012
Gumtree: Aquapark Panorama Morska Jarosławiec karnety całodzienne Aquapark Panorama Morska Jarosławiec karnety całodzienne
Posiadam 4 całodniowe bilety/wejsciówki (2 dla dorosłych i 2 dla dzieci do lat 13) do AQUAPARKU z szeregiem atrakcji. Wchodzisz na cały dzień! Aquapark czynny od 24 kwietnia do 7 października 25zł za ...
wymień / handluj 09/05/2012
Sprzedam silnik do łodzi
Sprzedam zaburtowy- czterosuwowy silnik do łodzi marki HONDA- BF- 23. Stan idealny. Cena do uzgodnienia. Kontakt: tel. 514009254 oraz 506385280. Borne Sulinowo.
Zł  2 200,00 09/05/2012
Gumtree: Kask na rower Kask na rower
Sprzedam kask rowerowy, 10-12 lat
Zł  20,00 08/05/2012
SPRZEDAM SIŁOWNIĘ
Nakład: 2 * 20 kg. 2 * 10 kg. 6 * 5 kg. ( plus dwa nie od kompletu 5kg w sumie 8szt.) 6 * 2,5 kg. 6 * 1,25 kg. suma: 123kg. (+ ciężar gryfu tj. 10kg.) gryfy/sztangi prosty długi ...
proszę o kontakt 08/05/2012
Upoważnienie karnet Pure JEDEN MIESIĄC CZERWIEC
Mam do przepisania karnet Pure na ostatni miesiąc umowy. Już złożone wymówienie także bez strachu że będą nekąc na kolejne miechy, no chyba że ktoś sobie tego ewidentnie zażyczy. Karnet open także - ...
Zł  125,00 07/05/2012
Gumtree: Przeglądowy plan wód wędkarskich- Ziemia Szczecińska,skala 1:300 Przeglądowy plan wód wędkarskich- Ziemia Szczecińska,skala 1:300
wydawca-Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu w Szczecinie,wyd.I 1998r,mapa zawiera wykaz jezior dzierżawców prywatnych,wykaz granic rzek i potoków uznanych za krainę ryb łososiowatych,wykaz rzek i ...
Zł  7,00 07/05/2012
Rowerek dziecięcy
Sprzedam rowerek dziecięcy 14' niebieski z bocznymi kółkami. Stan dobry, cena 100 PLN.
Zł  100,00 07/05/2012
Gumtree: Obraz HAFT KRZYŻYKOWY Obraz HAFT KRZYŻYKOWY
Sprzedam obraz;DAMA NA KONIU; ręcznie i starannie wykonany haftem krzyżykowym na białej kanwie. Wyszywany muliną D.M.C . Bez ram. Wymiary: 40x60cm. Serdecznie zapraszam, cena jest zachęcająca jak na ...
Zł  800,00 06/05/2012
Gumtree: Obraz HAFT KRZYŻYKOWY Obraz HAFT KRZYŻYKOWY
Sprzedam obraz;JAMNIKI; ręcznie i starannie wykonany haftem krzyżykowym na białej kanwie. Wyszywany muliną D.M.C . Bez ram. Wymiary: 40x60cm. Serdecznie zapraszam, cena jest zachęcająca jak na ogrom ...
Zł  1 000,00 06/05/2012
Gumtree: Obraz HAFT KRZYŻYKOWY Obraz HAFT KRZYŻYKOWY
Sprzedam obraz"KOSZ Z KWIATAMI I OWOCAMI; ręcznie i starannie wykonany haftem krzyżykowym na białej kanwie. Wyszywany muliną D.M.C . Bez ram. Wymiary: 43x45cm. Serdecznie zapraszam, cena jest ...
Zł  400,00 06/05/2012
Gumtree: Obraz HAFT KRZYŻYKOWY Obraz HAFT KRZYŻYKOWY
Sprzedam obraz"MADAME POMPADOUR; ręcznie i starannie wykonany haftem krzyżykowym na białej kanwie. Wyszywany muliną D.M.C . Bez ram. Wymiary: 44x43cm. Serdecznie zapraszam, cena jest zachęcająca jak ...
Zł  500,00 06/05/2012
Gumtree: Obraz HAFT KRZYŻYKOWY Obraz HAFT KRZYŻYKOWY
Sprzedam obraz;NA ANTYCZNYM STOLE; ręcznie i starannie wykonany haftem krzyżykowym na białej kanwie. Wyszywany muliną D.M.C . Bez ram. Wymiary: 45x44cm. Serdecznie zapraszam, cena jest zachęcająca ...
Zł  500,00 06/05/2012
Gumtree: Obraz HAFT KRZYŻYKOWY Obraz HAFT KRZYŻYKOWY
Sprzedam obraz"NA STRAGANIE; ręcznie i starannie wykonany haftem krzyżykowym na białej kanwie. Wyszywany muliną D.M.C . Bez ram. Wymiary: 45x70cm. Serdecznie zapraszam, cena jest zachęcająca jak na ...
Zł  1 500,00 06/05/2012
Gumtree: Obrazy HAFT KRZYŻYKOWY Obrazy HAFT KRZYŻYKOWY
Sprzedam obrazy komplet"CZTERY PORY ROKU; ręcznie i starannie wykonane haftem krzyżykowym na białej kanwie. Wyszywane muliną D.M.C . Bez ram. Wymiary:WIOSNA37x43,LATO43x41,JESIEŃ34x49,ZIMA43x39. ...
Zł  400,00 06/05/2012
Gumtree: Łódź wędkarska Romana + silnik zaburtowy Mercury 25 KM EFI 2008 Łódź wędkarska Romana + silnik zaburtowy Mercury 25 KM EFI 2008
Łódź typu Romana przystosowana pod silnik z krótką stopą wyposażona w pulpit, linoster do 60 KM. Stan dobry. Łódź wyprodukowana w stoczni Chojnice Na innej aukcji do sprzedania silnik Mercury 25 EFI ...
Zł  10 500,00 06/05/2012
Gumtree: NIEMIECKI Rower-Kolarzówka NIEMIECKI Rower-Kolarzówka
Sprzedam widoczny na fotkach piękny rower szosowy w dobrym stanie.polecam jesteśmy firmą która od lat sprowadza używane przedmioty z niemiec.dostawy raz lub dwa razy w tygodniu.zapraszamy do nas od ...
Zł  250,00 06/05/2012
Gumtree: Rower Hercules koła 28 cali Rower Hercules koła 28 cali
sprzedam widoczny na fotkach używany rower.przerzutki w torpedo.5 biegów.stan bardzo dobry.nosi normalne ślady użytkowania.polecam jesteśmy firmą która od lat sprowadza używane przedmioty z ...
Zł  600,00 06/05/2012
Gumtree: Używane konkursowe bryczesy Cavallo rozmiar 36/38 – Używane konkursowe bryczesy Cavallo rozmiar 36/38 –
Używane konkursowe bryczesy Cavallo do jazdy konnej, rozmiar 36/38 – model Olympia - biale Niezwykle eleganckie bryczesy ujeżdżeniowe z lejem ¾ wykonanym z matriału + łaty kolanowe z materiału ...
Zł  120,00 05/05/2012
Używane bryczesy do jazdy konnej, rozmiar 36/38 – bezowe
Używane bryczesy do jazdy konnej, rozmiar 36/38 – bezowe W kostkach posiada zapięcie na rzep, a w talii szlufki do przełożenia paska. Z przodu znajduje się kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. ...
Zł  35,00 05/05/2012
Gumtree: Używane gumowe oficerki do jazdy konnej, rozmiar 36 Używane gumowe oficerki do jazdy konnej, rozmiar 36
Używane gumowe oficerki do jazdy konnej, rozmiar 36. Bardzo wytrzymałe. Idealne dla juniorów i początkujących jeźdźców. Rozmiar buta: 36 Wysokość buta (od podstawy obcasa do końca cholewy): 43 cm ...
Zł  40,00 05/05/2012
Gumtree: Używane gumowe oficerki firmy Aigle do jazdy konnej, rozmiar 39 Używane gumowe oficerki firmy Aigle do jazdy konnej, rozmiar 39
Używane gumowe oficerki firmy Aigle do jazdy konnej, rozmiar 39 Oficerki gumowe renomowanej francuskiej firmy Aigle. Wyglądem przypominają skórzane. Wnętrze buta wykonane z pianki pokrytej ...
Zł  100,00 05/05/2012
Strona:
1
2
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.